1. Ana Sayfa
  2. Politikalar
  3. Kvkk

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası

Giriş

Estelife Hair olarak, kişisel verilerinizin gizliliğini korumayı taahhüt ederiz. Bu politika, Estelife Hair tarafından hangi kişisel verilerin toplandığı, bu verilerin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgi vermektedir.

Toplanan Veriler

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, performans analizi ve kullanıcı deneyimini iyileştirme amaçlı olarak çerezler aracılığıyla anonim veriler toplamaktayız. Ayrıca, iletişim formunu doldurduğunuzda adınız, e-posta adresiniz gibi kişisel verileri toplarız.

Veri Kullanımı

Toplanan kişisel veriler, sizlere daha iyi hizmet sunmak, web sitemizin işleyişini iyileştirmek ve yasal yükümlülükleri yerine getirmek amacıyla kullanılmaktadır. Veriler, yalnızca gerekli olduğu süre boyunca saklanır.

Verilerin Korunması

Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Verilerinizi korumak için uygun güvenlik önlemleri alınmıştır ve sadece yetkili personel tarafından erişilebilir durumdadır.

Veri Paylaşımı

Kişisel verileriniz, yasalarca izin verilen durumlar haricinde üçüncü partilerle paylaşılmaz. Ancak, yasal zorunluluklar gereği verilerinizi yetkili kurumlarla paylaşabiliriz.

Haklarınız

Kişisel verileriniz üzerindeki haklarınızı, veri erişimi, düzeltilme, silinme veya işlenmesinin kısıtlanması talepleri dahil olmak üzere, kullanabilirsiniz. Bu haklarınızı kullanmak için iletisim@estelifehair.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Politika Değişiklikleri

Bu gizlilik politikası, yasal düzenlemeler veya politikamızdaki değişikliklere bağlı olarak güncellenebilir. Politikada yapılan değişiklikler, web sitemizde ilan edilecektir.

WhatsApp Icon